KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145302
nr 1414 5302
Sven Sahlberg
(f. 1909), Sverige
Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på duk, 30x39, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Sven Sahlberg, född 1909 i Sundbyberg, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:41:37
300 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr